Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Звіт директора школи за 2022-2023 рік
Понеділок, 12 червня · 09:00 – 10:00
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеозвіт: https://meet.google.com/ojy-bxdo-ymh

24 травня 2023 о 22:26 | Озерчук С. В. | немає коментарів

Учні Кобзарівської гімназії 26 березня разом із батьками (у супроводі гіда п.Олі) здійснили захоплюючу поїздку до Кришталевої печери с.Кривче, побачили, як "росте" кришталь, дізналися цікаві історії про печеру і її містичну володарку. Крім того, побували на Джуринському водоспаді, помилувалися його неповторною красою, зробили чимало цікавих світлин. Заодно заїхали у Чортківський замок, торкнулися неповторних історій сивої давнини. Уперше почули, як звучить орган. Втомлені, але дуже задоволені, усі повернулися додому із сувенірами, купленими на згадку про цей неординарний день у їхньому житті.

27 березня 2023 о 19:38 | Озерчук С. В. | немає коментарів

22 березня у всьому світі проходять заходи з відзначення Всесвітнього дня води, мета якого привернути увагу громадськості до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості. Наш навчальний заклад також долучився до проведення даних заходів. Здобувачі освіти 7 та 9 класів досліджували якою вода буває у природі, її вміст у живих організмах, обговорювали проблему забруднення водойм та розробили рекомендації щодо збереження водних ресурсів.

22 березня 2023 о 21:52 | Озерчук С. В. | немає коментарів

Урок творчості з української мови провели учні 5 класу. Вони складали меми до теми :" Правила вживання апострофа ". Кожен підійшов творчо до поставленого завдання і створив власний неповторний "шедевр".

11 березня 2023 о 14:09 | Озерчук С. В. | немає коментарів

Щороку, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.
Який потрібно мати
В душі безсмертний цвіт,
Щоб хвилювати людство
І через сотні літ.
Яким зарядом треба
Наснажити слова,
Щоб пісня і сьогодні
Звучала як нова.

10 березня 2023 о 14:17 | Озерчук С. В. | немає коментарів

І мене в сім’ї великій
В сім’ї вольній, новій,
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом.
Т. Шевченко
Т. Шевченко вчора, сьогодні і завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він вчить малих і дорослих вивчати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України-матері.
Здобувачі освіти 4 класу Кобзарівської гімназії виявили бажання сучасно, творчо представити життя і творчість Т.Шевченка, створивши лепбук.
Минають роки, змінюються покоління, але слово Кобзаря – живе і вічне.

10 березня 2023 о 14:12 | Озерчук С. В. | немає коментарів

Багато років тому на небі нашої поезії спалахнула зірка під найменням Леся Українка. Спалахнула крізь зловісне хмаровиння самодержавних указів. Яскравий лютневий день приніс нам нашу Лесю зі словом «твердим, як криця», серцем палким, люблячим свою неньку-Україну, світлим розумом, що ніколи не танув від болю і страждань.

28 лютого 2023 о 06:15 | Озерчук С. В. | немає коментарів

У другокласників День добрих сердець. Вони власноруч вирізали сердечка і роздавали усім , щоб передати свій позитив і доброту. Дітям дуже сподобалося дарувати "добрі серця".

13 лютого 2023 о 14:03 | Озерчук С. В. | немає коментарів

Учениця 5 класу Ярошевська Аліна (Кобзарівська гімназія, вчителька Процик Б.В.) взяла участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови і зайняла 5 місце (усіх місць було 67). Щиро вітаємо її з отриманням призового місця, бажаємо удосконалювати свої знання і вміння з рідної мови.

У шкільній бібліотеці Кобзарівської ЗОШ I-lll ст. до Всеукраїнського дня бібліотек відбулась виставка - конкурс книжкових закладок на патріотичну тему. Безліч ідей, креативних думок втілили діти у свої роботи. Маленькі читачі показали як сильно люблять свою країну. В результаті перемогла дружба. Бібліотекарка подарувала всім учасникам призи. Діти ласували цукерками, наспівуючи свої улюблені пісні "Стефанія", "Ой у лузі червона калина". Свято вдалося!

30 вересня 2022 о 21:00 | Озерчук С. В. | немає коментарів

Звіт директора школи відбудеться 17 червня 2022 року о 9.00 . Підключитися до конференції Мееt за покликанням: https://meet.google.com/tes-ntvk-ntq

3 червня 2022 о 08:22 | Озерчук С. В. | немає коментарів

З метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, запобіганню насильства в учнівському середовищі, в Кобзарівській ЗОШ, було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів.

9 лютого 2022 о 06:11 | Кожушко О. Р. | немає коментарів